PROSEC GROUP

YAKIN KORUMA HİZMETLERİ

Gücünüz Gücümüz

Gücümüzü sizinle paylaşıyoruz

İş Güvenliği Bizim İçin Önemli

İşinizi yanlış ellere teslim etmeyin

PROSEC GROUP

GÜVENLİK VE YAKIN KORUMA VİP

PROSEC GROUP

Sahne Güvenliği

PROSEC GROUP

Özel Güvenlik Hizmetleri

Alışveriş Merkezi Güvenliği

alisveris merkezi modul

Büyük mağazalarda, alış-veriş merkezlerinde potansiyel risklerin değerlendirilip bertaraf edileceği ilk ve en önemli yer girişlerdir.

Kongre Seminer Güvenliği

kongre seminer modul

Toplantı, organizasyonlar, sosyal etkinliklerde ihtiyaç duyulan güvenliği, yetkin personeli ile saat yada vardiya bazında görev yapabilmektedir.

Fabrika ve Kurum Güvenliği

fabrika ve kurum modul

Büyük fabrikalarda, kurum ve kuruluşlarda potansiyel risklerin değerlendirilip bertaraf edileceği ilk ve en önemli yer girişlerdir.

Orta Ölçekli İşletmelerde Üretim Planlama

Ülkemizde üretim planlama kavramı uzun zamandır yerleşmiş bir kavramdır. İşletmeler üretimlerindeki verimliliği ölçerek ve önceden zamanlarını planlayarak işçilik, hammadde, stok ve paradan tasarruf etmeyi amaçlamaktadırlar. Fakat orta ve küçük ölçekli işletmelerde planlama kavramının nasıl uygulanması gerektiği ve nelere dikkat ederek yapılması gerektiği pek bilinememektedir. Bunun sebebi olarak da bilişim altyapılarının yeteri düzeyde olmamasından kaynaklanmaktadır.

Devamını oku: Orta Ölçekli İşletmelerde Üretim Planlama

Catering sektöründe planlamanın önemi ve işleyişi

3-232x120Ürün ve hizmet üreten işletmeler için günümüzde maliyet kavramı önemli bir rol oynamaktadır Öyleki maliyetin dengesizliği zaten satış fiyatlarının düşük olduğu bir ortamda tahammül edilemez bir kavram olmuştur. Bu durumda her işletme maliyetini minimize edip müşteri memnuniyetini de maksimize edecek yollar aramakta ve bunun için yatırımlar yapmaktadırlar. Bu iki dengeyi sağlamak işletmelerin mevcudiyetini sağlayıcı iki temel unsurdur.

Devamını oku: Catering sektöründe planlamanın önemi ve işleyişi

Şirketimizden Haberler

Hayatın dinamiklerinin hızla değiştiği, milenyum kurallarının tüm yeryüzünü kuşattığı günümüzde, korunma ihtiyacı en temel bireysel haklar arasındaki yerini almıştır.

Ve gün geldi, kişisel ve toplumsal korunma ihtiyacına kamusal kuruluşlar yeterli desteği veremez oldu. Yakın korumadan genel korumaya risk herşeyi kuşattı. İşte tam bu noktada deneyimli ve özel eğitimli kadrolara sahip profesyonel güvenlik kuruluşları olmazsa olmaz bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Devamını oku: Şirketimizden Haberler

Müşteri Yorumları

ProsecGroup’la ilgili beni en çok etkileyen konu beklentileri doğru algılamak için yakın çalışmaya gayret gösteriyorlar.; Hizmet anlayışıyla çözümlerin tümünde beni şaşırtmayı başardılar. İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var Tek seferde doğru çözümü yakalamayı iyi biliyorlar. 

 

2015 yılında PROSECGROUP Güvenlik firmasından hizmet almaya başlayarak,Güleryüz anlayışımızı benimsedik,aldığımız hizmet doğrultusunda bu firmanın diğer güvenlik firmalarından ayıran en büyük özelliği çözüm odaklı olması ve hizmet kalitesi.

 

E-Posta Aboneliği


Warning: include_once(/home/prosecgroupcom/public_html/administrator/components/com_acymailing/helpers/helper.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/prosecgroupcom/public_html/modules/mod_acymailing/mod_acymailing.php on line 12

Warning: include_once(): Failed opening '/home/prosecgroupcom/public_html/administrator/components/com_acymailing/helpers/helper.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home/prosecgroupcom/public_html/modules/mod_acymailing/mod_acymailing.php on line 12
This module can not work without the AcyMailing Component